O nas

Programowanie, robotyka, nowe technologie to umiejętności przyszłości. Już od najmłodszych lat dzieci powinny mieć możliwość obcowania z tymi dziedzinami nauki, co w późniejszych latach zaowocuje łatwością przyswajania trudniejszych, technicznych zagadnień. Dodatkowo dzieci na zajęciach mają wprowadzane słówka w języku angielskim, co dodatkowo wzbogaca naszą ofertę.

Nasza firma „roboKid” powstała z myślą o najmłodszych. Pragniemy poprzez zabawę zaszczepić w dzieciach pasję do nowych technologii, która może trwać już całe życie. W naszej ofercie posiadamy cykl zajęć przygotowanych dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Poziom zajęć dopasowany jest do wiedzy i umiejętności danej grupy.

Zabawa i eksperymentowanie to najlepszy sposób na opanowanie umiejętności naukowo – technicznych. Nasze zajęcia oparte są o idee STEM. Jest to metoda nauczania, dzięki której, dzieci budując przeróżne modele i programując je, zdobywają wiedzę z zakresu m.in. praw fizyki, inżynierii, matematyki czy przyrody. Uczą się logicznego myślenia, zadawania pytań, rozwiązywania problemów.